Baaddin Karikatürleri

Baaddin Karikatürleri
Oylar
0.0/5 derecelendirme (0 oy)
  • Last update: 11 Şubat 2015
  • Sürüm: 1.0
  • İndirenler: 242
  • Yazar: CyrusApp
  • Lisans: Ercan ATAY
  • Boyutu: 4.00 MB

 

Türkiye'nin en güncel ve en iyi En Komik Baaddin Karikatürleri uygulamasında tam tamına 30 tane facebook, 10 blog, 5 site olmak üzere 45 tane siteden son dakika Baaddin karikatürlerini çekip size her 15 dakikada bir bildirir. Baaddin ile ilgili ne varsa bu uygulamada sizlerle. En güzel baaddin karikatürleri, Mümessil Baaddin, Galatasaraylı Baaddin gibi Uğur Gürsoy karikatüristin çizmiş olduğu bu hayali karaktere ait ne varsa bu uygulamada sizlerle!

İşte bu mükemmel uygulamanın özellikleri

Uygulama Yeni Özellikleri:
Full Content (Tam içerik) akışlar ile daha net karikatürler
15 dakika son dakika karikatür bildirimi
Bildirimleri ayarlayabilme (LED, Titreşim, Ringtone)
Eşitleme ayarları ile senkrenizasyonu ayarlama (Sync)
Ekran dili ayarları (20 adet dil)
Gece okuma siyah ve Gündüz okuma beyaz teması göz yormaz
Yazıları büyütebilme ve küçütebilme 
adMob reklamları (Desteğiniz için)
Grid ve List okuma özellikleri (Standart Gridview tablo görüntüleme)
Okunmuşları gizleyebilme (Daha önce baktığınız karikatürleri gizleyebilme)
Karikatürleri Favori ekleyebilme 
Karikatürleri 30 tane sosyal ağa paylaşım
Karikatürlere Google Translate eklendi
Karikatürlere Disqus yorum sistemi
Siteden görüntüleme butonu
Depolama ayarları (download indirme ayarları)
Wifi, 4G, 3G ve Edge ayarları (Sadece WİFİ'den indirme ayarları)

1. Web UI mantığı ile yapıldı
Web UI ne demektir. User interface, yani kullanıcı ara yüzünün (UI) kısaltmasıdır.Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
2. Kitap okur gibi sayfaları parmaklarınla çevir-geç
Nasıl kitap okurken sayfaları çeviriyorsak Android uygulamamız da aynı şekilde bir diğer konuya geçmeniz için tek yapmanız gereken parmağınızı sağdan sola doğru kaydırmaktır. Zahmetsizce ve keyifli bir şekilde haber okumanın keyfini çıkarın.
3. İki Tema Seçeneği; Gündüz beyaz, gece siyah
Çoğumuzun muzdarip olduğu bu konuya bu uygulama ile çözüm bulduk. Gündüz Metrobüsde, Marmaray'da, otobüs de ve trende, hatta uçakta (internet olmadan da çalışır) rahatlıkla haberleri okuyabilirsiniz. Gözleriniz asla yorulmaz. Gece yatağınıza girdiğiniz de günün yorgunluğunu üzerinizden atmaya çalıştığınız da kafanızı boşaltmak ve dünyadan haberdar olmak istersiniz. O zaman yapmanız gereken uygulamanın menüsünden temayı değiştir seçeneğine tıklayıp Gece temasına almaktır. Bu sayede gözleriniz asla yorulmaz. Keyifle okuyabilirsiniz.
4. İnternete gerek yok; WİFİ ile ilk önce yüklüyorum, yolda internetsiz okuyorum!
Uygulamamız da internete gerek yoktur. Menüden ayarlar bölümünden senkrenizasyona tıklayıp eğer Sadece resimler, içerikler için wifi yaparsanız ilk önce wifi'den indirir ve sonra yolda okursunuz. Fakat bunu tavsiye etmiyoruz. Çünkü yolda 3G'ye bağlandığınız için program WİFİ görmeyecek ve indirmeyecektir. Ta ki bir dahaki Wifi bağlantısı yapana kadar. Bu yüzden önerimiz senkrenizasyon ayarlarına dokunmamanızdır.
5. Sınırsız paylaşım, Favori ekleyebilme, Yazıları büyültebilme, Okunmuşları gizleme ve 20 dil
Herhangi bir haberi 30 tane sosyal ağa paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paylaşım butonuna tıklayıp paylaşmaktır. Beğendiğiniz haberi favori ekleyebilir, favori menüsünden takip edebilirsiniz. Yazıların font büyüklüğünü büyültebilir daha rahat okuyabilirsiniz. Ayrıca okunmuş haberleri gizleyebilirsiniz. Bu sayede haberleriniz bir daha önünüze çıkmayacaktır. Telefonunuz ingilizce ise program da ingilizce olur. Fakat içeriklerimiz gene türkçe olacaktır.

6. Tam içerik, kesik kesik değil, yarım değil. Aynı sitede ki gibi
İçeriklerimiz tam içeriktir. Yarım değildir. Sitede ki gibidir. Yaptığımız güncelleme de bunu çözdük. Videoları, Linkleri, Resimleri aynı sitedeki gibi görürsünüz. Hatta daha temiz bir şekilde. Arındırılmış sade ve soft bir arayüz ile.

7. 15 Dakikada Bir Bildirim Gelir! Haber eklendiğinde Haberleri Toplar; Size Sayı Vererek Bildirir!Turkey's most recent and best practices Funniest Cartoon in've Baader FaceBook exactly 30 units, 10 blocks, 45 units, including five sites did Baader last minute cartoons pulled from the site every 15 minutes tells you. Remember when dealing with Baader If this application with you. You have the most beautiful baad cartoons, Agent did Baader, Baader mw as did Ugur Gursoy cartoonist drew this fictional character is what you have started this practice with you!

 

Bir yorum yapın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. İsterseniz aşağıdan oturum açabilirsiniz.