Yandex Haberler

Yandex Haberler
Oylar
0.0/5 derecelendirme (0 oy)
  • Last update: 11 Şubat 2015
  • Sürüm: 1.0
  • İndirenler: 247
  • Yazar: AtayApp
  • Lisans: Ercan ATAY
  • Boyutu: 3.09 MB

 

Yndx Haberler şimdi Android uygulamasında! Bu resmi olmayan 3 üncü parti uygulama Yndx Haberler beslemelerini toplar ve uygulama içerisinde size anlık olarak sunar. Politika, Yaşam, Kültür-Sanat, Ekonomi, Dünya, Sağlık, Gündem, Teknoloji, Spor gibi kategorilendirilmiş bir şekilde beslemeleri okur.

Bu bir besleme okuyucu program/uygulamadır. Pek yakında FULL CONTENT / TAM İÇERİK özelliği gelecektir. Bu yüzden indirip beklemenizde fayda olacaktır. Uygulama simgesi bize aittir.

Full Content (Tam içerik) akışlar
15 dakika son dakika haber bildirimi
Bildirimleri ayarlayabilme (LED, Titreşim, Ringtone)
Eşitleme ayarları
Ekran dili ayarları
Gece okuma siyah ve Gündüz okuma beyaz teması
Yazıları büyütebilme ve küçütebilme
adMob reklamları (Desteğiniz için)
Grid ve List okuma özellikleri
Okunmuşları gizleyebilme
Favori ekleyebilme
30 tane sosyal ağa paylaşım
Google Translate eklendi
Disqus yorum sistemi
Siteden görüntüleme butonu
Depolama ayarları

1. Web UI mantığı ile yapıldı
Web UI ne demektir. User interface, yani kullanıcı ara yüzünün (UI) kısaltmasıdır.Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

2. Kitap okur gibi sayfaları parmaklarınla çevir-geç
Nasıl kitap okurken sayfaları çeviriyorsak Android uygulamamız da aynı şekilde bir diğer konuya geçmeniz için tek yapmanız gereken parmağınızı sağdan sola doğru kaydırmaktır. Zahmetsizce ve keyifli bir şekilde haber okumanın keyfini çıkarın.

3. İki Tema Seçeneği; Gündüz beyaz, gece siyah
Çoğumuzun muzdarip olduğu bu konuya bu uygulama ile çözüm bulduk. Gündüz Metrobüsde, Marmaray'da, otobüs de ve trende, hatta uçakta (internet olmadan da çalışır) rahatlıkla haberleri okuyabilirsiniz. Gözleriniz asla yorulmaz. Gece yatağınıza girdiğiniz de günün yorgunluğunu üzerinizden atmaya çalıştığınız da kafanızı boşaltmak ve dünyadan haberdar olmak istersiniz. O zaman yapmanız gereken uygulamanın menüsünden temayı değiştir seçeneğine tıklayıp Gece temasına almaktır. Bu sayede gözleriniz asla yorulmaz. Keyifle okuyabilirsiniz.

4. İnternete gerek yok; WİFİ ile ilk önce yüklüyorum, yolda internetsiz okuyorum!
Uygulamamız da internete gerek yoktur. Menüden ayarlar bölümünden senkrenizasyona tıklayıp eğer Sadece resimler, içerikler için wifi yaparsanız ilk önce wifi'den indirir ve sonra yolda okursunuz. Fakat bunu tavsiye etmiyoruz. Çünkü yolda 3G'ye bağlandığınız için program WİFİ görmeyecek ve indirmeyecektir. Ta ki bir dahaki Wifi bağlantısı yapana kadar. Bu yüzden önerimiz senkrenizasyon ayarlarına dokunmamanızdır.

5. Sınırsız paylaşım, Favori ekleyebilme, Yazıları büyültebilme, Okunmuşları gizleme ve 20 dil
Herhangi bir haberi 30 tane sosyal ağa paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paylaşım butonuna tıklayıp paylaşmaktır. Beğendiğiniz haberi favori ekleyebilir, favori menüsünden takip edebilirsiniz. Yazıların font büyüklüğünü büyültebilir daha rahat okuyabilirsiniz. Ayrıca okunmuş haberleri gizleyebilirsiniz. Bu sayede haberleriniz bir daha önünüze çıkmayacaktır. Telefonunuz ingilizce ise program da ingilizce olur. Fakat içeriklerimiz gene türkçe olacaktır.

6. Tam içerik, kesik kesik değil, yarım değil. Aynı sitede ki gibi
İçeriklerimiz tam içeriktir. Yarım değildir. Sitede ki gibidir. Yaptığımız güncelleme de bunu çözdük. Videoları, Linkleri, Resimleri aynı sitedeki gibi görürsünüz. Hatta daha temiz bir şekilde. Arındırılmış sade ve soft bir arayüz ile.

7. Sitedeki gibi kategori kategori ayrılmış içeriğin keyfi bir başka!
Sitede yer alan Politika, Yaşam, Kültür-Sanat, Ekonomi, Dünya, Sağlık, Gündem, Teknoloji, Spor gibi haberleri kategorilenmiş bir şekilde görürsünüz. İşte bu en büyük özelliğimiz!

8. 15 Dakikada Bir Bildirim Gelir! Haber eklendiğinde Haberleri Toplar; Size Sayı Vererek Bildirir!
En sevdiğim özellik bu olsa gerek. Haberleri toplar ve sayısını bildirim merkezinde size x tane teknoloji haberi eklendi diyerek sizleri 15 dakikada bilgilendirir. Haber yoksa bilgilendirmez. Haber varsa bunu görür ve sayısını toplar ve size soylar. Akıllı bişi bu.

 

Bir yorum yapın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. İsterseniz aşağıdan oturum açabilirsiniz.